Hikvision AcuSense tehnoloogia

Turvatunne on üks inimese kõige põhilisemaid vajadusi. Üks osa sellest on ka ka isiklik ja varaline turvalisus. Turvalisuse ja turvatunde tõstmiseks paigaldavad inimesed turvasüsteeme oma vara kaitseks.

Võrreldes tavaliste sensoripõhiste alarmsüsteemidega on kaameraid kasutaval valvesüsteemil mitmeid eeliseid: võime jälgida sündmusi reaalajas, hankida nende sündmuste kohta põhiandmeid ja esitada korrakaitsele usaldusväärseid ja täpseid tõendeid.

Lisades Hikvisioni populaarsetele kaameratele ja videosalvestajatele pisut intelligentsust, teeb AcuSense’i tehnoloogia need tooted täiuslikuks valikuks juurdepääsetava ja intelligentse turvasüsteemi jaoks!

Maagia kõige taga – süvaõppe algoritm!

Hikvision AcuSense Technology pakub turvatarkvara täpset tuvastamist. Süvaõppe algoritmide abil eristab AcuSense tehnoloogia inimesi ja sõidukeid teistest liikuvatest objektidest.

.

Keskenduge õigetele sündmustele – inimeste ja sõidukite sissetungimine

Kõige tavalisemad perimeetri kaitsega seotud probleemid on ületamine ja sõidukite sissetungimine.

AcuSense tehnoloogia aitab teil keskenduda inimeste ja sõidukite sündmustele kahel viisil: seade käivitab häire alles siis, kui eelseatud sissetungimise tüüp (inimene või sõiduk) toimub, ja häirete sündmustega seotud videod on hõlpsamaks jagamiseks inimeste ja sõidukite kategooriatesse kaadrite otsingud.

-1-

Inimeste ja sõidukite täpsed alarmid

Kasutajad saavad keskenduda inimeste ja sõidukite poolt käivitatavatele häiretele, samal ajal kui väikeloomade või muude ebaoluliste objektide poolt käivitatud valehäireid vähendatakse tunduvalt.

-2-

Visuaalne ja kuuldav hoiatus

Kohapealsed reageerimis- ja heidutusmeetodid, kasutades visuaalseid ja kohandatavaid helisignaale, lisavad veel ühe kaitsekihi.

-3-

Otsige sihtmärke kiiresti tüübi järgi

Videoklipid on sorteeritud inimeste ja sõidukite kategooriate järgi ning objektide klassifikatsioon parandab tunduvalt otsingutõhusust.

Inimeste ja sõidukite täpsed alarmid

Valvekaamera “näeks” tavaliselt paljusid sündmusi, alates perimeetri ületanud inimestest kuni juhuslikult sisenevate loomadeni.

Mis juhtub, kui soovite oma kaitset ühtlustada ja saada perimeetri ületamise sündmuse kohta teatist?

Visuaalne

Sissetungimise häire

Liigitatakse inimeste, sõidukite
või muude hulka

Reaalajas reageerimine ja heidutus

AcuSense tooted Jah Jah Jah Jah: sisseehitatud visuaalne ja helisignaal
Tavalised järelevalvetooted Jah Jah Ei Valikuline: väline sireen või kerge
Häiretooted Ei Jah Ei Valikuline: väline sireen või kerge

Võrrelge AcuSense’i tooteid teiste tavapäraste perimeetri turvasüsteemidega

Otsige sihtmärke kiiresti tüübi järgi

Enamiku turvasündmuste jaoks otsite videoklippe, kus jäädvustati inimeste või sõidukitega seotud tegevusi. AcuSense’i seadmetega on see lihtsam.

Videoklipid on juba sorteeritud „inimeste failid” ja „sõidukite failid”. Klõpsake lihtsalt ühel neist kategooriatest ja kasutage soovitud klipi kiireks leidmiseks aja- või asukohaandmeid. Võrreldes tavapärase meetodiga, mis kuvab kõik videofailid korraga, muudab AcuSense otsimise tõhusamaks.

Rakendus kohad

Häirete vastuvõtu keskus / seirekeskus

Turvalisuse jälgimine pole kunagi lihtne ülesanne, eriti kui vastutate mitme asukoha samaaegse jälgimise eest. AcuSense’i tooted aitavad tõhusust suurendada ja töökorraldust parandada.

Valvesignalisatsiooniteenuse jaoks
Täpne häire ainult inimeste sissetungimise korral.

Taasesituseks ja videootsinguks
Inimeste või sõidukiga seotud video kiire otsimine sorteeritud kaustade kaudu.

Villad

Ükskõik, kas otsustate maja peal ise silma peal hoida või palkate oma kodu hooldamiseks professionaalse teenusepakkuja, on kindlasti kaks funktsiooni, mida soovite:

Kiire teavitus nutitelefoni kaudu
Kontrollige häireteavet ja vaadake reaalajas videovoogu.
Valguse ja heli sissetungijate takistamine
Reageerige sissetungimistele vilkuva tule ja kohandatava sireeni abil.

Tehased

Tehastes ja ladudes ladustatakse väärtuslikku toorainet või kaupu. Turvalisus on siin ülioluline. Kuid selliste ülesannete täitmiseks on tavaliselt vaid piiratud tööjõud. AcuSense’i seadmed pakuvad alternatiivset lahendust, mis on ühtaegu tõhus ja tõhus.

Asendage turvapatrullid kaamera jälgimisega
Inimlike sihtmärkide täpne ületamine
AcuSense’i seadmeid saab seada nii, et nad saadaksid teateid ainult siis, kui on tuvastatud inimeste sissetungimisjuhtum. Loomi ületavad loomad enam häiret ei käivita.

Piiratud juurdepääsuga alad

Piiratud või ohtlikel aladel on tavaliselt sildid inimeste hoiatamiseks ohu eest. Inimesed ignoreerivad neid märke aeg-ajalt, põhjustades tõsiseid tagajärgi, kõrge turvatasemega tsoonide ületamise või ebaõnnestunud juhtumeid.

Kohandatav helihoiatus
AcuSense’i kaamera abil saate kohandada helisõnumi esitamist, kui kaamera tuvastab kedagi, kes proovib piirkonda siseneda. Inimese hääl on võrreldes kirjutatud märgiga palju võimsam hoiatus.

Soovid lisainformatsiooni või pakkumist?

Võta ühendust mõne meie koostööpartneri või paigaldajaga ja leiame Sulle parima lahenduse!