Hikvision termokaamerad
Kiireks esmaseks avastamiseks!

Termokaamerad, mis need on?

Termokaamera kasutab nähtava valguse diapasooni asemel infrapunadiapasooni, et kujutist moodustada. Sisuliselt termokaamera näeb ainult soojust ja võimaldab kõikides ilmastikuoludes näha objekte, mis eraldavad soojust. Kaameraid kasutatakse kõige enam suurte alade ja platside jälgimiseks. Väga tõhus suurte alade valvamiseks on termokaamera joone ületamise analüütikaga.

Põnev tehnoloogia

Üks põnevamaid tehnoloogiaid turvaarsenalis on termopildistamine, mis sisuliselt annab kaameratele võimaluse jälgida pimeduse, udu, vihma ja muude piiratud või täiesti nähtamatute keskkondade kaudu. Hikvision on märkimisväärselt investeerinud parimate soojustoodete lahenduste arendusse ja uurimisse alates 2008. aastast!

Termokaamerad ei näe, nad visualiseerivad – tõlgivad infrapunakiirguse piltideks.

Intelligentne kaamera süvaõppe algoritmiga

Põhjalikele õppimisalgoritmidele tuginedes pakuvad Hikvisioni soojustooted võimsaid ja täpseid käitumisanalüüse, sealhulgas tuvastused, nagu näiteks piiriületus, sissetung, piirkonna sisse- ja väljapääs ning muu. Arukas inimeste / sõidukite tuvastamise funktsioon aitab vähendada loomade põhjustatud valehäireid, kaamera värisemist, langevaid lehti või muid ebaolulisi esemeid, parandades märkimisväärselt häire täpsus.

Võimaldab suure täpsusega avastada tuleallikad. Kaadri kaupa analüüsitakse pildi andmeid mis tagab kiire häire käivitamise tulekahju korral.

Termokaamerate põhimõtted

Elektromagnetiline spekter sisaldab gammakiirte, röntgenkiirte, ultraviolettkiirguse, nähtava valguse, infrapunakiirguse, mikrolained ja raadiolained. Igal neist on oma kordumatu lainepikkus.

Mis tahes objekt, mille temperatuur ületab absoluutse nulli võib eraldada tuvastatavat kogust infrapunakiirgust. Mida kõrgem on objekti temperatuur, seda kõrgem on eraldub rohkem infrapunakiirgust.

Käeshoitav termo binokkel

  • Kõrge kvaliteet: IP67 ilmastikukindel kaitse, -30 to 55° C tuvastamine, külma ja kuumakindel
  • Kauguse mõõtmine: sihtkauguse mõõtmine täpse asukoha saamiseks.
  • Sihtmärgi jälgimine: sihtobjektide kiire tuvastamine ja jälgimine.
  • Suurepärane kasutuskogemus: kõrge eraldusvõimega OLED-ekraan ja silmakujundus pakuvad suuremat vaatevälja, peenemaid pilte ja paremat kasutajat kogemus.

Kui kaugele võib termokaamera “näha”?

Infrapunakaamera efektiivne ulatus on see, mida mõeldakse “objekti nägemise” all. Määratletud lävi, mida tuntakse kui Johnsoni kriteeriumina, tähistavad minimaalset liinipaaride arvu, mis on vajalik stseenipiltide jäädvustatud objektide ära tundmiseks, tuvastamiseks või avastamiseks.

Johnsoni kriteeriumide kohaselt on avastamise, ära tundmise ja tuvastamise (DRI) alampiirid:
 • Avastamine: objekti eristamiseks taustast peab pilt olema kaetud vähemalt 1,5 piksliga.
 • Tuvastamine: objekti (loom, inimene, sõiduk, paat jne) klassifitseerimiseks peab pildil olema vähemalt 6 pikslit kriitiline mõõde.
 • Identifitseerimine: objekti tuvastamiseks ja selle üksikasjalikuks kirjeldamiseks peab kriitilisel mõõtmel olema vähemalt 12 pikslit.

Soovid lisainformatsiooni või pakkumist?

Võta ühendust mõne meie koostööpartneri või paigaldajaga ja leiame Sulle parima lahenduse!