BK Eesti OÜ on Hikvision ametlik esindaja Eestis!

Hikvision on maailma suurim videovalvelahenduste tootja.

Ettevõte pakub uuenduslikke videovalve tooteid, salvestamise ja töötlemise tarkvara.

Alates Hikvisioni asutamisest 2001. aastal on Hikvision võtnud juhtrolli globaalsel turvaturul. Tegevuse alguses kasvas 28 inimesest koosnev meeskond jätkuvalt ja nüüd annab Hikvision tööd enam kui 40,000+ töötajale, kellest 19,000+ on insenerid.

Hikvisioni tooteid müüakse 150+ riigis ja teeb koostööd 100,000+ partneriga üle maailma! Wikipedia link.

Hikvision pakub keerulisi lahendusi nagu videovalvesüsteemid, videoseinad, juurdepääsu juhtseadmed, intercomid, turvasignalisatsioonisüsteemid, numbrituvastus jne. Hikvision reklaamib traditsioonilisi heli- ja videokodeeringuid, videotöötluse ja andmesalvestuse tehnoloogiaid, aga ka täiustatud lahendusi, nagu pilvandmetöötlus, suurandmed ja sügav õppimine (sügav õppimine). Kooskõlas pikaajalise arengustrateegiaga pakub Hikvision lisaks videovalve tööstusele ka nutika kodu, tööstusautomaatika ja robootika lahendusi.

Juba mitu aastat on ettevõte lisatud A&S Security 50 reitingusse (link), kuhu kuulub ka maailma 50 parimat turvasektori ettevõtet (Hikvision on kategoorias Video Video No.1). Dünaamiline kasv ja ainulaadsed tooted võimaldavad Hikvisionil jääda videovalve alal liidriks ja olla edetabelis (vastavalt IMSi uuringutele «CCTV ja videojälgimisseadmete maailmaturu aruanne»).

Meie koostööpartnerid ja edasimüüjad

Loading...
OPEN
ALL

Store Direction

Get Your Directions

Show Distance In

Use my location to find the closest Service Provider near me