Suur panoraam ja
uskumatu vaade
Hikvision PanoVu seeria
IP kaamerad

Mis on PanoVu kaamera?

Turvalahenduse kavandamisel on suurenenud nõuded, mis on muutunud vajalikuks suurte alade monitoorimiseks. Näiteks avalikud platsid, areenid, lennujaamad, ristmikud, ostukeskused, koolid, sadamad ja palju muud. Suuremates kohtades peavad turvatöötajad nägema ühe kaameraga rohkem kui tavaliselt  mitte ainult panoraampilti, vaid ka suumitud detaile.

Seda silmas pidades on Hikvision PanoVu seeria kaamerad loodud nii suurepärase panoraami kui ka lähivõtete jäädvustamiseks.

Panoraampilte tehakse mitme anduriga, mis teeb reaalajas ultra-HD eraldusvõimega 180 ° või 360 ° panoraamkujutise. Integreeritud disain + kiire kaamera pööramine  ja suumimise võimaldab kasutajal kiiresti positsioneeruda ulatuslike alade kohal ja viia teravad detailid fookusesse. Lisaks kasutavad PanoVu seeria kaamerad Hikvision Darkfighter tehnoloogiat, võimaldades kuvada ka hämaras valguses värvilist pilti.

PanoVu tooteperekonnal on nüüd uued lisad –  kõrglahutusega panoraamvaatega kaamera kuni 32 MP resolutsioon, täiendav IR- ja panoraamvalgustus selgete piltide jaoks äärmiselt pimedas keskkonnas ning ülilai kaldenurk.

Kuna PanoVu panoraamkaamerad vajavad rohkem ribalaiust ja salvestusruumi kui tavalised kaamerad, lisas Hikvision PanoVu kaameratele H.265 + tehnoloogia võimekuse, kasutades videoedastuse ja -talletust kõige tõhusamal viisil, hoides kokku kuni 83% andmemahtu (võrreldes H.264 tehnoloogiaga).

PanoVu miniseeria kaamerad on Hikvision PanoVu tooteperekonna uued liikmed.

Miniseeria kaameratel on kompaktsed suurused, taskukohased hinnad ning on hõlpsasti paigaldatav ja kasutatav, säilitades samal ajal PanoVu kaamerate kõik turul tõestatud omadused, näiteks kõrge servala määratlus, madal pildi moonutus ja võimsad PTZ-funktsioonid. Neid kasutatakse väga erinevates stsenaariumides, nii sise- kui ka välistingimustes.

Lihtsalt paigaldatav süsteem

„Kõik-ühes” kujunduse korral toimib üks toode süsteemina, mis võimaldab esiosa splaissimist ja edastab nii panoraami kui ka kõik detailid nii täisvõtete (180 ° või 360 °) kui ka lähivõtete abil ilma täiendava serverina. Võite nautida lihtsat ja aega säästvat paigaldust ja hooldust. Toode võimaldab kiiret paigaldamist nagu kuppelkaamera – kõik, mida vajate, on kaabel ja toiteallikas. Paindlikuna ja hõlpsalt töötavaks pakkudes pakub see kasutajaliideses kõiki võimalusi, et pakkuda panoraampilti ülikõrge eraldusvõimega stseenis, jäädvustades üksikasju reaalajas dünaamiliselt. Klikkides pildile, saate soomida pildi sisse, et näha kõiki detaile.

Panoraamilised vaated ja parimad pildid

Kombineerides mitu sisseehitatud horisontaalkaamerat PTZ-toitega, jäädvustab üks PanoVu kaamera ka 360 ° või 180 ° panoraampilte kuni 50x optilise suumiga. Need kaamerad pakuvad suure eraldusvõimega pilte, millel on üksikasjalikum teave. PKõik panoraampildid on tarkvara poolt ise kokku pandud ja ei vaja lisa tööd nende kokku panemiseks.

DarkFighter tehnoloogia ja täiendav valgustus

Kõik fikseeritud objektiiviga ja suumiga PanoVu kaamerad kasutavad Hikvision DarkFighter tehnoloogiat. Kas vaatate 180 ° või 360 ° panoraampilti või PTZ lähivõtteid – võimaldab renderdada värvilisi pilte ka hämaras valgustuses (kuni 0.002 lux).

Täiendav valgustus parandab märkimisväärselt pildikvaliteeti ka äärmiselt pimedas keskkonnas. Tavalise panoraamkaamera lisavalgustus ei suuda katta laia panoraami vaatenurka kuid Hikvision PanoVu kaameratega on see aga võimalik. Lisavalgustus kattub ideaalselt objektiivi nurgaga ja toob erksad pildid elule.

Nutikas koodeks – H.265 + optimeeritud kokkusurumine

PanoVu seeria kaamerate üheks funktsiooniks on ka Hikvisioni H.265 + koodeks tehnoloogia, vähendades ribalaiust ja salvestusvajadust keskmiselt 70% või rohkem, säilitades ühtlase eraldusvõime, kaadrisageduse ja detailsuse. See on tõhus viis ülikõrge eraldusvõimega videolõikude haldamiseks.

Targad funktsioonid

Täiustatud videoanalüüsi ja mitme sihtmärgi jälgimise algoritmide abil on PanoVu kaameratel ka panoraamrežiimis lai valik nutikaid funktsioone, sealhulgas sissetungimise tuvastamine, liinide ristumise tuvastamine ning piirkonna sisenemine ja väljumise tuvastamine. PanoVus võib saata jälgimiseks ka PTZ-ga seotud alarmsignaale, parandades oluliselt turvalisuse tõhusust.

Rakendus kohad

Intelligentsete ja võimsate funktsioonidega saab PanoVu seeria kaameraid laialdaselt kasutada erinevates paikades, lennujaamad, koolid, ostukeskused, transiidijaamad, võimlad, sadamad, avalikud väljakud ja paljudes muudes kohtades, mis vajavad rohkem valikuid monitoorimiseks.

Soovid lisainformatsiooni või pakkumist?

Võta ühendust mõne meie koostööpartneri või paigaldajaga ja leiame Sulle parima lahenduse!