Warning: A non-numeric value encountered in /data01/virt81269/domeenid/www.hikvision.ee/htdocs/wp-content/plugins/fusion-builder/shortcodes/fusion-youtube.php on line 90

Numbrituvastus

Hikvision automaatne numbrituvastus süsteem

Hikvision’i automaatne numbrituvastus süsteem (ANPR – Automatic Number Plate Recognition) annab võimaluse tuvastada sõidukeid erinevate sisse- ja väljapääsude juures, tõstes oluliselt turvalisuse astet nii koolide, kontorite, tehaste ja parklate juures. Lisaks võimaldab kontrollida tõkkepuud, rakendada maanteemaksu, piirata sissepääsu või muud.

Varasemalt oli numbrituvastus süsteem (LPR – Licence Plate Recognition) kulukas, ebausaldusväärne ja vähem seotav teiste rakendustega. Vanema numbrituvastus süsteemiga tekkis mitmeid vigu ja olemasolev riistvara ei olnud piisavalt hea võimekusega ega suutnud kõiki numbrimärke usaldusväärselt ära lugeda. Lisaks tekitas palju probleeme numbrimärkide tuvastamisel hämarad alad, kaldus vaatepunkt ja mittestandartsed või kulunud numbrimärgid.

Tänapäeva ANPR kaamerad on täiustatud süvaõppe algoritmide ja graafikaprotsessoriga, andes äärmiselt täpseid tulemusi numbrite tuvastamisel. Võrreldes vanema süsteemiga on see suur samm edasi.

Hikvision´i ANPR numbrituvastus süsteemid “õpivad” stseenis numbrimärkide teavet, tuvastades korraga palju suuremal hulgal numbrimärke ja seda palju suurema tõhususega (võrreldes vanema süsteemiga). Enam ei ole vaja pidevalt kaamerat ümber positsioneerida ega reguleerida.

Kaamerapõhine numbrituvastus

Hikvision’i numbrituvastuse süsteemi jaoks on vaja ainult kaamerat ja mälukaarti. Kogu numbrituvastuse töö teeb ära kaamera ise.

Hikvision’i numbrituvastuse kaamera

Läbipääsu kontroll: Kaamera abil on võimalik juhtida tõkkepuud või väravat (lubatud numbrid ainult).
Sõidukite logi: Kaamera salvestab kõik tuvastatud autod andmebaasi (mälukaardile) koos pildi ja numbrimärgiga.
Tuvastab värvi, mudeli ja autobrändi järgi!
Tunneb ära ~96% numbrimärkidest.
Maksimaalne tuvastamise kiirus kuni 160 km/h.
Toetab Euroopa numbrimärke.

2.8 – 12MM ja 8 ~ 32MM OBJEKTIIVIGA NUMBRITUVASTUS KAAMERAD
Numbrituvastus Hikvision

Numbrituvastus (ANPR) 

Hikvision numbrituvastus (ANPR) loeb ja tuvastab mööduvate autode numbrimärke, ning salvestab logid andmebaasi koos informatsiooni ja piltidega. Lisaks tuvastab ka autobrändi ja värvi. Kogu sõidukite kohta salvestatud infot saab otsida ajavahemiku või numbrimärkide järgi, ning edastada teistele kasutajatele. Hikvision numbrituvastus on ideaalne tasuliste parklate või muude ajaliselt piiratud alade kontrolliks. Antud numbrituvastus tarkvara kasutatakse enam kui 50 erninevas riigis üle maailma ja paljudes era- ja ärirakendustes.

Sõidukite register ja otsing.

Hikvision iVMS-5200 numbrituvastus (LPR) tarkvaramoodul annab teavet sõiduki numbrimärgi, mudeli, logo ja värvuse kohta. Kõike seda infot hoitakse andmebaasides kuni kuus kuud ja on kergesti otsitav läbi kasutajasõbraliku kasutajaliidese. Lisaks automaatne numbrituvastuse teostamine (tõkkepuude ja väravate avamine). 

Kuidas töötab Hikvision numbrituvastus?

Soovid lisainformatsiooni või pakkumist?

Võta ühendust mõne meie koostööpartneri või paigaldajaga ja leiame Sulle parima lahenduse!