Videofono

Hikvision video intercom

Hikvision Video Intercomi ulatuslik tooteportfell pakub mitmeid efektiivseid ja mugavaid kahepoolse audio- ning videotuvastusega seadmeid. Nii saad valida meie IP-, analoogipõhiste või 2-juhtmeliste toodete hulgast sobivaima.

Muuhulgas on kõiki seadmeid võimalik iVMS-4200 platvormi abil hõlpsalt siduda ja hallata. Omades IP- või 2-juhtmelisi sisesüsteeme, saad neid ka kaugjuhtimiselt mobiiliäpi kaudu kontrollida. Võid seda kasutada nii kõnede vastuvõtmiseks, video esitamiseks või isegi ukse avamiseks.

Meie sisetelefonisüsteeme saab integreerida ka CCTV ja häiresüsteemidega. Tõhus kaitse elamutele või äripindadele, mis nõuavad kõrgemat turvalisust.

.

IP-seeria. IP-seeria Video Intercomi tooted võivad teenindada mitmesuguseid stsenaariume, sealhulgas kortereid ja äärelinna kodusid.

Uksekellad. Uksekell pakub selliseid funktsioone nagu alarmid, juurdepääsu kontroll ja kaugjuhtimispult, et tagada kasutajate turvalisus ja mugavus.

2-juhtmeliste toodete seeria. Lihtsalt paigaldatav sisetelefonisüsteem, mis vajab toite, heli, video ja juhtsignaali andmete edastamiseks vaid kahte juhtmest.

E-POODI

4-juhtmeliste toodete seeria. 4-juhtmelised analoogtooted on populaarsed valikud elamulahenduste jaoks, luues teie kodule suurema turvalisuse ja rahu tunde.

8-juhtmeline seeria (analoog). 8-juhtmeline seeria on mõeldud eeskätt piiratud eelarvega korterite sisetelefonisüsteemidele.

Komplektid. Nendes valmiskomplektides tarnitakse teile täieliku video-sisetelefoni jaoks vajalikud tooted.

E-POODI

Soovid lisainformatsiooni või pakkumist?

Võta ühendust mõne meie koostööpartneri või paigaldajaga ja leiame Sulle parima lahenduse!